Naše balíčky…

Balíček 1

Obřad

1. Obřad

Zahrajeme Vám ke svatebnímu obřadu od nástupu ženicha a nevěsty, k proslovu, k navlékání prstýnků, polibku, podpisům, přípitku a ke gratulacím skladby z našeho playlistu nebo dle vlastního výběru.

Balíček 2

Obřad a něco pro hosty

2. Obřad a něco pro hosty

Zahrajeme Vám k příjezdu hostů a čekání na nevěstu, kdyby se náhodou zpozdila… …a ke svatebnímu obřadu od nástupu ženicha a nevěsty, k proslovu, k navlékání prstýnků, polibku, podpisům, přípitku a ke gratulacím skladby z našeho playlistu nebo dle vlastního výběru, pokud právě tu Vaši zamilovanou nemáme v našem repertoáru…

Balíček 3

Před obřadem po obřadu
nikdo nesmí stát (a nudit se!)

3. Před obřadem po obřadu nikdo nesmí stát (a nudit se!)

Zahrajeme Vám k příjezdu hostů (cca 10 minut), k samotnému obřadu od nástupu ženicha a nevěsty, k proslovu, k navlékání prstýnků, polibku, podpisům, přípitku, ke gratulacím a k focení nebo čekání pro hosty, až se novomanželé s rodinou vyfotí (focení do 60 minut). Uspořádejte Vaší rodině malý soukromý koncert! Skladby z našeho našeho playlistu nebo dle vlastního výběru.

Balíček 4

Hudba ke svatební hostině

4. Hudba ke svatební hostině

Zpříjemnění svatební hostiny krásnou hudbou. Výběr z našeho playlistu i dle vlastního výběru. Do 120 minut s jednou malou přestávkou.